1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 4K Ultra HD TV’lerde indirim fırsatları!

4K Ultra HD TV’lerde indirim fırsatları!

Amazon farklı kategorilerdeki onlarca ürünü birbirinden ideal fırsatlar ile Kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu yazımızda televizyon kategorisinde seçtiğimiz 2 harika indirim fırsatını değerlendiriyor ve beğeninize sunuyoruz.

YouTube’un televizyon kanallarını geride bırakmaya başlaması ve Netflix gibi servislerin popülerleşmesi 4K içeriklerin yaygınlaşmasını sağladı. Bu yüksek çözünürlüklü içerikleri görüntüleyebilen ve HDR10 gibi teknolojileri destekleyen bir televizyon arayışı içerisindeyseniz, dev ekranlı bu iki ürüne göz atmalısınız.

Toshiba 49V5863DAT 124 Ekran 4K Ultra HD TV’de indirim!

49 inç yani 124 cm büyüklüğünde bir ekrana ev sahipliği yapan televizyon, 4K çözünürlüğündeki paneli vasıtası ile Ultra HD içerikleri problemsizce oynatabiliyor. Toshiba 49V5863DAT modelinde USB, HDMI, Ethernet, VGA portları yer alıyor.

Ethernet portunu kullanarak kablo ile ya da Wi-Fi bağlantısı ( dahili ) vasıtası ile kablosuz olarak internete bağlandığınızda, akıllı televizyon yeteneklerinden sonuna kadar yararlanabiliyorsunuz. Bu sayede Netflix ve YouTube gibi tanınmış platformlara direkt olarak televizyon üzerinden ulaşmanız mümkün.

toshiba-tv-bir-portal-min

Toshiba’nın bu modeli Dolby Vision HDR ve HDR10 desteğiyle standart televizyonlara nazaran çok daha geniş bir renk yelpzesine sahip. Bu sayede görüntülediğiniz içeriklerde siyahlar daha koyu, beyazlar ise daha parlak.

Böylece HDR içeriklerde gerçekçiliği zirveye taşıyan Toshiba 49V5863DAT, Amazon’un yüzde 17’lik indirimi vasıtası ile 4020 TL yerine 3350 TL fiyata sahip

Aşağıdaki Linke tıklayarak Toshiba 49V5863DAT indirim sayfasına erişebilirsiniz.

Toshiba 49V5863DAT modelini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Telefunken 55TU8560 140 Ekran 4K Ultra HD TV’de indirim!

Daha büyük bir televizyona ihtiyacı olanlar ise 55 inç yani 140 cm büyüklüğünde bir panele sahip olan Telefunken 55TU8560 modeline kesinlikle göz atmalı.

Ülkemizde üretilen bu LED TV, 4K yani Ultra HD içeriklerin yanı sıra HDR 10 görüntü teknolojisini destek veriyor. Bu sayede standart içeriklere nazaran çok daha gerçekçi renkler sunan dizi ve filmleri bu televizyonda izleyebiliyorsunuz.

Telefunken-bir-portal-min

Dahili uydu alısının yanı sıra akıllı televizyon yetenekleri için Android işletim sistemi ile çalışan Telefunken 55TU8560, Wi-Fi ve Bluetooth desteğine sahip.

Telefunken’un ülkemizde üretilmekte olan bu televizyonu Amazon tarafından sunulan yüzde 17’lik indirim vasıtası ile 4476 TL yerine 3735 TL‘ye satılıyor.

Telefunken 55TU8560 indirim sayfasına alttaki Linke tıklayarak erişebilirsiniz.

Telefunken 55TU8560 modelini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Teknoloji Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen