İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. 48 MP kameralı Redmi Pro 2 özellikleri ortaya çıktı

48 MP kameralı Redmi Pro 2 özellikleri ortaya çıktı

Redmi ürün ailesini Snapdragon 855 İşlemcili yeni bir Telefonla genişletiyor. Redmi Pro 2 ismi verilen yeni akıllı Telefonun yöntem özellikleri internete sızdırıldı. Çin’den gelen sızıntı Telefonun yöntem özellikleri hakkında bütün bilgileri ortaya çıkardı. Redmi Pro 2 özellikleri arasında neler dikkat çekiyor?

Redmi Pro 2 özellikleri

Tasarımı Redmi Note 7 ile benzer olan yeni akıllı Telefonun açılır kamerası 20 Megapiksel çözünürlüğe sahip. Ekranda herhangi bir çektiğin bulunmadığı Telefonun diğer amiral gemisi modellere göre daha makul bir fiyat etiketiyle satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

redmi-pro-2-ozellikleri-ortaya-cikti-habermi

6.39 inçlik ekran büyüklüğüne sahip Redmi Pro 2, FHD+ ekran çözünürlüğü ile geliyor. Corning Gorilla Glass 5 ile korunan Telefonda ekrandan parmak izi okuma sensörü bulunuyor.

Snapdragon 855‘li Redmi Pro 2 özellikleri arasında kamera ayrıntıları da dikkat çekiyor. Arkada üçlü kamera kurulumuyla gelen Telefonun ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğünde. Diğer iki kameranın ayrıntıları ise henüz bilinmiyor.

İlgili Yazı

Galaxy Note 10 64 MP kamera ile geliyor

Akıllı Telefon 3.600 mAh bataryadan besleniyor ve 27W hızlı şarj destek veriyor.

Kırmızı, mavi ve siyah renk alternatifleri bulunan Redmi Pro 2 özellikleri ortaya çıksa da henüz fiyatı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen