1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. 3 yıllık Samsung Galaxy S7 için güncelleme müjdesi!

3 yıllık Samsung Galaxy S7 için güncelleme müjdesi!

Samsung enteresan bir karara imza attı ve üç yaşına basan cihazı Samsung Galaxy S7‘ye üç ayda bir güncelleme yapma kararı verdi. Konu hakkında ayrıntılar haberimizde!

Samsung, 2016’da çıkan cihazı Samsung Galaxy S7 için kararını belirtti. Buna göre Samsung, Galaxy S7 cihazlarına üç ayda bir güvenlik güncellemesi yayınlayacak. Bu kararı almadan önce ise aylık olarak güvenlik güncellemesi yayınlıyordu. Söz konusu güncellemeler ile beraber Telefonunuz çıkan son güvenlik açıklarından arındırılmış olacak, bu sayede daha güvenilir şekilde iletişim kurmanıza imkân sağlanacak.

samsung-galaxy-s7-uc-ayda-bir-guncelleme-alacak-bir-portal

Amiral gemisi Samsung Galaxy’ler eskiye göre daha fazla güncelleme alacak!

İlgili Yazı

Huawei P30 Pro gece modu kendine hayran bıraktı!

Samsung’un eskiye göre cihazlarına daha uzun vadeli destek sağlıyor olması son derece olumlu bir gelişme. Samsung, bundan sonraki dönemde tahminlere göre üç büyük Android güncellemesini Kullanıcılara hızla sunacak. Fiyat olarak alt sınıfta bulunan Galaxy Telefonlar ise bir ya da iki güncelleme ile kullanılmaya devam edilecek. Ancak şirket, üzerinden üç yıl geçen Galaxy S7‘ye dahi güvenlik güncellemeleri vermeye devam ediyor. Bu yönden baktığımızda kritik öneme sahip güvenlik güncellemelerini Telefonlarınız uzun vadede dahi alacak. Ayrıca bu sistem yalnızca üst seviye Telefonlara uygulanmakla kalmıyor. Galaxy A5 2016 dahi güvenlik güncellemelerini belirli aralıklarla almaya devam ediyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen