3 Ocak 2021 günlük burç yorumları3 Ocak 2021 günlük burç yorumları

Astrolog Murat İpek’ten 3 Ocak günlük Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Vur patlasın çal oynasın! Oğlak burcunda parti devam ediyor.
Kova çağı, Ocak ayında astrolojik olarak adeta bize ön gösterim yapacak. Daha görmediğimiz ne kaldıysa? Tek gerçek, değişim.
KOÇ
Artık sağlığınız için güzel bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi? E, hadi yapın o zaman, sizi tutan kim? Bugün Ay ufak tefek işleri yoluna koymak, evinizi derleyip, toparlamak için gayet uygun.
BOĞA
Bir Boğa’yı kanepesinden kim kaldırabilir? Bugün kendinizi kanepenize, evinize emanet ettiğiniz bir gün yaşamanız olası. İç sesinizi daha olumlu konuşturabilmeyi de başarırsanız keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Karamsar oturmayın öyle.
İKİZLER
Ay Merkür’ün bahçelerinden biri olan Başak tarlasından geçmekte ve sizi güzel açılarla ağırlamakta. Bu anlamda aile, anne, gayrimenkul gibi konularda hoş gelişmeler olacak gibi görünmekte. O nedenle bu ve buna benzer konu başlıklarında ilerleyin.
YENGEÇ
Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle gayet keyifli geçireceğiniz bir gün gibi görünmekte, o nedenle kaygılarınızı biraz daha geride bırakmaya çalışın. Tamam angaryalar var halletmeniz gereken, ama sonuçta aylaklık sizin de hakkınız.
ASLAN
Bugün özellikle uzun süreli ilişkiler konusunda kafanız biraz karışmış olması mümkün, ama merak etmeyin her şeyin bir yolu yordamı bulunur. Bugün ani, çarpıcı bir haber alabilirsiniz. Rahat olun, zaten rahatsınız.
BAŞAK
Heh, işte bugün hiç de fena değil doğrusu. Ay sizin bahçede, üstelik aşk evinizdeki Güneş’i selamlıyor. Güneş de ona öpücük göndermekte. Ya siz iki ara bir dere aşık falan mı olsanız?
TERAZİ
Kafanıza takılan öteden beri getirdiğiniz düşüncelerinizi bugün biraz tartmak isteyebilirsiniz. Kendinizi çözüm konusunda düşünürken bulabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak bir erkek arkadaşınızla konuşmanız hoş olur.
AKREP
Bugün aşk, duygusal hayatınızda belirsizlikler biraz canınızı sıkabilir, fakat bu anlamda sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün önünüze dökülebilecek angarya işlerde yardım istemeniz iyi olur.
YAY
Bugün sizin için tuhaf bir gün olabilir. Kendinizi bütün gelecek haberler ve olaylardan soyutlayabiliyorsanız soyutlayın, alın içkinizi geçin sakin bir yere okuyun, müzik dinleyin, yoksa konuşmalardan tadınız kaçabilir.
OĞLAK
İnanın bugün de kime ne kadar para verdiğinizin aldığınızın hesabını yapmak için hoş bir gün olmayabilir. Sabırlı olun bir gün sonra dilediğiniz kadar döviz kurlarını takip eder, endişelenirsiniz.
KOVA
Ah canım, ah iki gözüm Kovalar, ne olacak sizin bu haliniz? Ay’ınız yine aldı başını gidiyor. Sizin; miraslar, nafaka, (cinsellik, bunu sizin için ayırdım) ameliyatlar ve resmi işler gibi konuları anlatan 8. evden neden geçer? Aklınızı bugün takmayın bu konulara.
BALIK
Sevgili Balıklar, bugün, evliyseniz eşinizle, değilseniz sevgilinizle pek güzel bir gün geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sevgilisi olmayan Balıklar ise sevgilisiyle kol kola olanlara bakıp derin soluklar alın, ciğerinize oksijen gider. Bu da bir şey.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.