3- 9 Ocak 2021 haftalık burç yorumları3- 9 Ocak 2021 haftalık burç yorumları

Astrolog Murat İpek’ten haftalık Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Ocak ayının ilk haftası ne tatlı, ne tuzlu diyebileceğimiz türden. Astrolojinin haylaz çocuğu Merkür bu hafta aklının karıştığı günler yaşayacak gibi. “yok, asla yapmam…”dediğiniz şeyleri yaparken bulu verebilirsiniz kendinizi.
Ocak ayının ilk haftası sıfırcı öğretmen Satürn ile tatlı şuursuz şans gezegeni Jüpiter’in ortalığı karıştırması ile başlayacak. Kova çağına mı girdik? Eh, o zaman fragman bu haftayla başlasın bakalım. Ne de olsa her şey bizim için değil mi?
KOÇ
 Merhaba sevgili Koçlar ve yükselen Koç burcu olanlar. 3 Ocak – 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 6. ev Başak burcundan – 9.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişim ve nasıl aklımızı kullandığımızı anlatan gezegen olan Merkür ün sizin kariyer, iş, ebeveynler, meslek, gibi konuları içeren 10.eviniz de, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. İyi hoş ama, bizi değişip dönüştüren Plüton ile yaptığı kavuşumu söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var
 Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle parayı nasıl kazanacağınızı, maddi durumunuzu anlatan 2 ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Ama yine siz elinizi o kredi kartından çekin ve sakince uzaklaşın.
Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay dersler vererek bizi yer yer bunaltan zamanın efendisi Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için para ve sosyal hayatınızı, dernekleri, organizasyonları, kalabalık mekanları ve kariyerden gelen parayı anlatan 11. ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Kafa kol karşınızdakilere girişmeyin, bağırıp çağırmayın. Ne de olsa Koç burcusunuz uyarmadan edemedim.
BOĞA
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. 3 Ocak – 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 5.ev Başak burcundan – 8.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişim ve nasıl aklımızı kullandığımızı anlatan gezegen olan Merkür’ün sizin dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran 9. evinde, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. İyi hoş ama, bizi değişip dönüştüren Plüton ile yaptığı kavuşumu söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var.
 
Hafta ortasında güzeller güzeli Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle başkalarının sizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerimizi anlatan 1. ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Hadi yine iyisiniz, özellikle 8. ev’den yaptığı açılarla Venüs hoş bir yürek çarpıntısına neden olur mu? Bence olsun.
Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay  bize dersler vererek bizi yer yer bunaltan Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için kariyer, iş, ebeveynler, meslek, profesyonel hayatınız gibi konuları içeren 10. ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Boğa olduğunuz için köşe minderi gibi oturmanıza kanmamak lazım bir sinirlendiniz mi eyvah, eyvah.
İKİZLER
 Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni Koç burcu olanlar. 3 Ocak – 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4.ev Başak burcundan -ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri ve mahkemeleri anlatan 7.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
 Hafta başında iletişim ve nasıl aklımızı kullandığımızı anlatan gezegen olan Merkür ün;  eşinizin parası, miraslar, nafaka, cinsellik, ameliyatlar ve resmi işler gibi konuları anlatan 8.evinizde, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. İyi hoş ama, o Plüton ile yaptığı kavuşumu ne yapacağız? Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var.
 
Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve para vaat eden Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle bilinç altını, hayalleri, ruhsal ihtiyaçları, korkuları, psişik gücünüzü, paranormal olayları, farkında olduğunuz veya olmadığınız gizli yanınızı anlatan12. ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Bu noktada her ne kadar Mars zor etkiler alsa da siz bir şekilde ruh sağlığınızı korumaya bakın
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay,  Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran 9. ev başlıklarında özellikle sağlığınızla ilgili  konularda sabırlı, dikkatli olmalısınız. Karşınızdakini iyi dinleyin ve ruh emici insanlardan uzak durun.
YENGEÇ
 Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. 3 Ocak-9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 3. Eviniz Başak burcundan – 6.eviniz Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişim ve nasıl aklımızı kullandığımızı anlatan gezegen olan Merkür’ün sizin ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri ve mahkemeleri anlatan 7. ev de, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. İyi hoş ama, bizi değişip dönüştüren Plüton ile yaptığı kavuşum tatsız. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanızda fayda var. Ve ilişkiniz üzerinde konuşmak için, çözüm bulmak için pek iyi bir zaman olmayabilir. Önemli ilişki konularını ertelemenizde fayda var.
 Hafta ortasında iyimser Venüs’ün, savaşmaya pek meraklı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle sosyal hayatınızı, dernekleri, organizasyonları, kalabalık mekanları ve kariyerden gelen parayı anlatan 11. ev konularında biraz da olsa yüzünüzü güldürebilir. Ve fakat siz yine de bu hafta Venüs’e çok bel bağlamayın derim.
Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay, adı kötüye çıkmış olan Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için eşinizin parası, miraslar, nafaka, cinsellik, ameliyatlar ve resmi işler gibi konuları anlatan 8. ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Ya da en güzeli kapatın telefonunuzu ve huzurlu evinizde haydari, humus falan yapın.
ASLAN
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. 3 Ocak- 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 2.ev Başak burcundan -5.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişimci Merkür ün sizin iş arkadaşları, çalışanlar, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızı anlatan 6.ev de, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. Ve fakat şu Plüton ile yaptığı kavuşumu olmasa! Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var Sonra “Ama ben ne dedim ki?” diye hayıflanırsınız.
 Hafta ortasında paracı Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle kariyer, iş, ebeveynler, meslek, profesyonel hayatınız gibi konuları içeren 10. ev konularında minik bir tebessüm ettirebilir. Ama gökyüzü o gün o denli ağır olacak ki umarım Venüs ün bu çabası bir işe yarar.
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay, zamanın efendisi Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri ve mahkemeleri anlatan 7.ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda annenizle babanızla ilişkilerinize de dikkat edin. Dana altında buzağı aramayın bence.
BAŞAK
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. 3 Ocak- 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 1.ev Başak burcundan – 4.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında haber taşımaya meraklı gezegen olan Merkür ün sizin aşk, kısa süreli ilişkiler, hobiler, çocuklar ve şansla ilgili konuları anlatan 5.evde, Sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda ama 5.eve pekte yakıştıramadığımız Plüton ile yaptığı kavuşumu söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız fazla ketum olmamanız sizin yararınıza. Bu süreçte aşk ilişki için tatlı zamanlar değil gibi durmakta. O nedenle verin sosyal medya adresinizi ve biraz uzak durun.
Hafta ortasında hoşluklar kraliçesi Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konuları içinde barındıran 9.ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Ama siz yine de Venüs ün bu açısına çok güvenmeyin derim, Venüs’ün de bir yere kadar gücü yeter.
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay, Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için iş arkadaşları, çalışanlar, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızı anlatan 6.ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. “O kirli ayakkabılarla içeri girme, sabahtan beri belim koptu” demeniz umarım işe yarar.
TERAZİ
 Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. 3 Ocak- 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 12.ev Başak burcundan -3.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
 Hafta başında iletişim tanrısı geveze Merkür ün sizin Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4.evinizde, Sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. Ama karanlıklar prensi Plüton ile yaptığı kavuşum da söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var. Sonra “Ama ben yine kandırıldım ya!” diye mızıldanmanız hiçbir işe yaramaz.
Hafta ortasında derin yırtmacıyla salınan Venüs’ün, yakışıklı, sert , atarlı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle eşinizin parası, miraslar, nafaka, cinsellik, ameliyatlar, ve resmi işler gibi konuları anlatan nahoş 8.ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor.
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay sizin bize dersler veren Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için aşk, kısa süreli ilişkileri anlatan 5.ev konularında sabırlı, olmalısınız. Kalbinizin kırılmamasına özen gösterin. Biraz soruşturun karşınızdaki insanı ve dikkatli iletişime geçin.
AKREP
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. 3 Ocak- 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 11.ev Başak burcundan, 2.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişimci Merkür ün sizin; kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınızı, kısa yolculuklarınızı, kısa vadeli planları ve iletişimi, yazmayı anlatan 3.ev de, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. Buraya kadar tamam da, Plüton ile yaptığı kavuşumu söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve konuşurken özenli olmamaya gayret etmenizde fayda var.
 Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri ve mahkemeleri anlatan 7.ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. İlişkinizi sorgulayıp dedektiflik yaparken kendinizi bulmamanızda fayda var.
Cuma günü ise burcunuzdan geçmekte olan Ay sizin,  sıkıcı  Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4.ev  konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Durduk yerde babanızla, annenizle takışmayın mesela.
YAY
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. 3 Ocak – 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 10.ev Başak burcundan, 1.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişim ve akıl gezegeni olan Merkür ün sizin parayı nasıl kazanacağınızı, maddi durumunuzu anlatan 2.evde, Sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. İyi hoş ama, bizi değişip dönüştüren Plüton ile yaptığı kavuşumu söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var Ve lütfen ileriyi düşünerek hareket etmeye bakın.
Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle iş arkadaşları, çalışanlar, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızı anlatan 6. ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Siz yine de sağlığınıza dikkat edin, maske takmayı unutmayın. Meyve suyu falan için.
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay sizin, bize dersler vererek bizi yer yer bunaltan zamanın efendisi Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınızı, kısa yolculuklarınızı, kısa vadeli planları ve iletişimi, yazmayı anlatan 3.ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Oraya buraya mail, mesaj atarken kazaya uğramayın.
OĞLAK
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. 3 Ocak-9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 9.ev Başak burcundan – 12. ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
Hafta başında iletişim ve nasıl aklımızı kullandığımızı anlatan gezegen olan Merkür ün sizin başkalarının bizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerimizi anlatan 1.ev de, yani burcunuzda İyi hoş ama, bizi değişip dönüştüren Plüton ile yaptığı kavuşumu hangi cebimize koyacağız? Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var. Yani öyle başöğretmen gibi girmeyin konuya sizin için iyi olur.
 Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle aşk, kısa süreli ilişkileri anlatan 5.ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Ama oluşan diğer açılar o kadar zor ki, Venüs de ne yapsın. Elinden geleni yapacak zavallım.
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay sizin bize dersler vererek bizi yer yer bunaltan zamanın efendisi Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için parayı nasıl kazanacağınızı, maddi durumunuzu anlatan 2.ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Para konusunda sevimsizlikler yaşasanız da sakin kalın. Çözüm dingin olmakta, siz bunu başarırsınız.
KOVA
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. 3 Ocak-9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 8.ev Başak burcundan -11. ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
 Hafta başında iletişim ve dedikodu ile pek alakalı Merkür ün sizin bilinç altını, hayalleri, ruhsal ihtiyaçları, korkuları, psişik gücünüzü, paranormal olayları, sizin farkında olduğunuz veya olmadığınız gizli yanınızı anlatan 12. eviniz de, sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. Zor gezegen Plüton ile yaptığı kavuşum da söz konusu olacak. Bu kavuşum sizi manipülasyona yöneltebilir veya maruz bırakabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle bu noktada kendinize kırıcı olmayın, öyle amansızca eleştirmeyin kendinizi.
 Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle Gayrimenkul, korunma, kök aile, ebeveynler, örf, adet ve kişisel bağlılıkları anlatan 4.ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. Ama konu aile büyükleri olunca tabi çok daha dikkatli olmanızda fayda var.
 Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay sizin bize dersler vererek bizi yer yer bunaltan zamanın efendisi Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için başkalarının bizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerimizi anlatan 1.ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Baskılanmış hissedebilirsiniz. Her şeyi bırakın ve derin bir soluk alıp uzaklaşın en güzeli bu.
BALIK
 Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. 3 Ocak- 9 Ocak 2021 haftasında Ay’ınızın 7.ev Başak burcundan, 10.ev Yay burcuna ilerlediğini görmekteyiz. Bu Ay hareketlerini günlük burç yorumlarımdan takip edebilirsiniz.
 Hafta başında elinde telefon koşturan Merkür ün sizin sosyal hayatınızı, dernekleri, organizasyonları, kalabalık mekanları ve kariyerden gelen parayı anlatan 11. evde, Sabırlı, çalışkan, Oğlak burcunda. İyi hoş ama, bizi değişip dönüştüren Plüton ile yaptığı kavuşumu söz konusu. Bu kavuşum sizi, saydığımız bu konularda istemediğiniz bir şeyi yaparken, yaptırtırken de buldurtabilir. Bu konularda dikkatli olmanız ve kelimelerinizi seçerken özenli olmaya gayret etmenizde fayda var hele tanımadığınız insanların arasında aman iki kere düşünerek laf edin, ne olur ne olmaz.
 Hafta ortasında güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs’ün, hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ile kuracağı olumlu açı sizi özellikle kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınızı, kısa yolculuklarınızı, kısa vadeli planları ve iletişimi, yazmayı anlatan 3. ev konularında bir nebzede olsa rahatlatacak gibi görünüyor. İşin gerçeği arkadaş çekirdek aile çevrenizde kim var kim yok biraz mesafeli durmanız en güzel çözüm.
Cuma günü ise Akrep burcundan geçmekte olan Ay sizin, zamanın efendisi, bilmiş Satürn ile Mars arasındaki sert açıyı tetikleyeceği için bilinç altını, hayalleri, ruhsal ihtiyaçları, korkuları, psişik gücünüzü, paranormal olayları, sizin farkında olduğunuz veya olmadığınız gizli yanınızı anlatan12. ev konularında sabırlı, dikkatli olmalısınız. Yani çevrenizden uyaranlara değil kendi iç dünyanızda huzuru keşfetmenizde fayda var. Şöyle çekilin odanıza mırıl mırıl aklınızda gezinin biraz.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.