23 Aralık 2020 Epic Games ücretsiz oyunu hangisi? (Epic Games ücretsiz oyun listesi)Steam’in en büyük rakibi olan gösterilen Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. 17 Aralık 2020 tarihinden başlayarak oyunları ücretsiz sunan Epic Game, yıl başına kadar toplamda 15 oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunmuş olacak. 

23 Aralık 2020 gününe özel olarak, Epic Games’in kullanıcılarına için sunduğu ücretsiz oyun belli oldu: Metro: 2033 Redux.

2013’te yaşanan bir felaket sonrası harap olan dünyada hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesini konu alan oyun, Epic Games Store’daki mağaza sayfasında şu şekilde anlatılıyor:


“2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet benzeri bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.”

“Yıl 2033. Bir neslin tamamı yer altında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri hayatta kalmak için mücadele ediyor hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla.”

“Yangından önceki son günlerde doğan fakat yer altında büyüyen Artyom’sunuz. Şehir sınırlarının ötesine hiç geçmemişken kaçınılmaz bir olay, insanoğlundan geriye kalanları yaklaşan korkunç bir tehdit hakkında uyarmak üzere son çare olarak Metro sisteminin kalbine gidilmesini gerektiriyor.”

“Yolculuğunuz sizi, metro altındaki unutulmuş mezarlardan, eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği, yukarıdaki ıssız ve çorap topraklara götürüyor. Peki ya asıl tehdit içerideyse?”

EPIC GAME STORE’DA SUNULAN OYNAMASI ÜCRETSİZ OYUNLAR

Fortnite, Rocket League®, Hyper Scape™, CRSED: F.O.A.D., Rogue Company, Star Trek Online, Path of Exile, Spellbreak, Neverwinter, Heroes & Generals WWII, Diabotical, Trackmania, Might & Magic: Chess Royale, Auto Chess, SMITE, Paladins, Magic The Gathering Arena, Battle Breakers, The Cycle, Dauntless,  Unreal Tournament
Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.