2021’de Koç burcunu neler bekliyor?2021’de Koç burcunu neler bekliyor?

2020 yılıda hayatımızı bütünüyle etkileyen birçok gelişme yaşandı. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız. Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Peki yeni yılda Koç burcu ne gibi değişiklikler bekliyor? Astrolog Nigar Bostan, 2021 yılında Koç burcunu bekleyen değişiklikleri yorumladı.

Oldukça fırtınalı bir yılın ardından hayatın çeşitli alanlarında kökten yenilenmelere şahit olacağımız 2021-2023 dönemine adım atıyoruz. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız. Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Sonuçta hangi burcun mensubu olsak da doğum haritamızda 12 burcun da etkisi altındayız. Ama üç yıllık süreçte, bu sarsıcı değişimin merkezlenmesi Kova burcunda olacağı için tabii ki sabit burçlar bu süreci ön plana çıkarak deneyimleyecekler. Sabit dört burcun değişime direnci daha güçlü olduğundan ve Kova’da 800 yılın, düzen yıkan Satürn ile şans, fırsat ve genişlemenin habercisi Jüpiter buluşması yaşanırken, unutmayalım ki bunların üzerinde söz sahibi olan uyanış, değişim ve beklenmeyen olayların kahramanı Boğa’daki Uranüs ile gergin bir etkileşim içine girecekler. Bu durum gelecek yıl boyunca değişken enerjili İkizler-Yay aksı üzerinde olan Güneş ve Ay tutulmalarıyla da tetiklenecek. 2022 yılının başına kadar devam edecek tutulmaların hava ve ateş hattında gerçekleşmesi cesaretli, ani, zihinsel gelişmelere ivme katacak.

KOÇ BURCU (21 Mart- 20 Nisan)

Yükselen Koç ve Koç Burcu olanlar 2021 yılında şans, fırsat, yenilik ve farklı dünya düzenini gelecek hayat hedefleriniz ve sosyal ilişkileriniz alanında deneyimleyeceksiniz. Bu hızlı süreç sizin ateşinizi güçlü bir şekilde fitillemeye destek verecek. Arkadaş gruplarınızla olan etkileşim maddi manevi öz yeteneklerinizin aniden yön değiştirmesine neden olabilir.

2021 HEYECAN DOLU GEÇECEK

Bu yıl maddi kazancınızda sürpriz iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sizin gibi cesareti yüksek, adrenalini seven biri için bu yıl heyecan dolu geçer. Yine de temkini elden bırakmamalı, eski düzenden bir anda kopmamalısınız. Tutulmalar, kısa uzun yolculuklar, ticari faaliyetler, eğitim ve yurt dışı temaları, kardeş ve yakın akrabalarınızla ilgili gündemler üzerinde etkisini gösterecektir.

AŞK HAYATI

Bu yıl farklı bir işe geçebilir ya da yeni projelerle ilgilenmekten mutlu olabilirsiniz. Aşk hayatınızda sıradan olmayan, orijinal fikirlere sahip, bir kişiyle önce arkadaş sonra bir yakınlaşmayı özellikle şubat ayında yaşayabilirsiniz. Dernek, vakıf, siyaset gibi topluluklara yönelik kurumlarda aktif çalışabilirsiniz. Ekimin ortasına kadar ikili ilişkilerde uyumsuzluk ve iletişim problemine karşı duyarlı olun.

2021’DE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.