2021’de Boğa burcunu neler bekliyor?2021'de Boğa burcunu neler bekliyor?

2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2020 yılıda hayatımızı bütünüyle etkileyen birçok gelişme yaşandı. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız. Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Peki yeni yılda Boğa burcunu ne gibi değişiklikler bekliyor? Astrolog Nigar Bostan, 2021-2023 döneminde Boğa burcunu nelerin beklediğini açıkladı.

Oldukça fırtınalı bir yılın ardından hayatın çeşitli alanlarında kökten yenilenmelere şahit olacağımız 2021-2023 dönemine adım atıyoruz. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız. Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Sonuçta hangi burcun mensubu olsak da doğum haritamızda 12 burcun da etkisi altındayız. Ama üç yıllık süreçte, bu sarsıcı değişimin merkezlenmesi Kova burcunda olacağı için tabii ki sabit burçlar bu süreci ön plana çıkarak deneyimleyecekler. Sabit dört burcun değişime direnci daha güçlü olduğundan ve Kova’da 800 yılın, düzen yıkan Satürn ile şans, fırsat ve genişlemenin habercisi Jüpiter buluşması yaşanırken, unutmayalım ki bunların üzerinde söz sahibi olan uyanış, değişim ve beklenmeyen olayların kahramanı Boğa’daki Uranüs ile gergin bir etkileşim içine girecekler. Bu durum gelecek yıl boyunca değişken enerjili İkizler-Yay aksı üzerinde olan Güneş ve Ay tutulmalarıyla da tetiklenecek. 2022 yılının başına kadar devam edecek tutulmaların hava ve ateş hattında gerçekleşmesi cesaretli, ani, zihinsel gelişmelere ivme katacak.

2021 BOĞA BURCU YORUMLARI

Pek çok beklenmedik gelişmenin yaşandığı, oldukça zor ve yorucu bir yılın ardından hayatın çeşitli alanlarında kökten yenilenmelere şahit olacağımız 2021-2023 dönemine adım atıyoruz. Astrolog Nigar Bostan, sabit burçların 2021 yılını diğer burçlara nazaran ön plana çıkarak deneyimleyeceğini söyledi. Nigar Bostan, sabit burçlardan biri olan Boğa burcunu sizler için yorumladı.

SABİT BURÇLAR BU SÜRECİ ÖN PLANA ÇIKARAK DENEYİMLEYECEK

Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. Sonuçta hangi burcun mensubu olsak da doğum haritamızda 12 burcun da etkisi altındayız. Ama üç yıllık süreçte, bu sarsıcı değişimin merkezlenmesi Kova burcunda olacağı için tabii ki sabit burçlar bu süreci ön plana çıkarak deneyimleyecekler. Sabit dört burcun değişime direnci daha güçlü olduğundan ve Kova’da 800 yılın, düzen yıkan Satürn ile şans, fırsat ve genişlemenin habercisi Jüpiter buluşması yaşanırken, unutmayalım ki bunların üzerinde söz sahibi olan uyanış, değişim ve beklenmeyen olayların kahramanı Boğa’daki Uranüs ile gergin bir etkileşim içine girecekler.

YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA BURCU

Yeni yılda kendi imajınızdan yola çıkarak özellikle ikili ilişkilerinizde her şeyi sil baştan yeniden düzenleyeceksiniz. Kariyer hayatınızda teknolojik konular, dijital platformlarda yürüteceğiniz projeler gündeme gelebilir. Kurumsal hayatta çalışanlar terfi alır ya da başka bir sektöre geçiş yapar. Bu köklü değişimlerin sonucunda Ay ve Güneş tutulmalarının da etkisiyle maddi kazancınızda 2021’in ilk altı ayı sonunda artış yaşayabilirsiniz. Ya da aynı anda iki farklı iş ile ilgilenebilirsiniz. Şubat ayından sonra partner ilişkilerinde beklenmedik kopuşlar ya da sürpriz beraberlikler gündeme gelecektir. Ebeveynlerin sağlık koşullarıyla ilgilenmek, daha fazla sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Evlilik, iş kurma ya kapatma gibi temel konular gündeme gelebilir. Mesleki alanda network üzerinden yürüteceğiniz işler de azimle çalışarak başarılı bir sonuca ulaşırsınız. Yabancılarla iş ortaklıkları gündeme gelebilir. Kredi almak ya da borç ödeme konusunda yeni kararlar alırsınız.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.