2021’de Balık burcunu neler bekliyor?2021’de Balık burcunu neler bekliyor?

Oldukça fırtınalı geçen bir yılın ardından 2020’yi geride bırakıyoruz. Peki ya yeni yılda Balık burcunu bekleyen değişiklikler neler. Astrolog Nigar Bostan, 2021 yılında Balık burcunu bekleyen değişiklikleri yorumladı.

Oldukça fırtınalı bir yılın ardından hayatın çeşitli alanlarında kökten yenilenmelere şahit olacağımız 2021-2023 dönemine adım atıyoruz. Oğlak-Yengeç, Koç-Terazi gibi öncü burçlar artık daha rahat bir nefes alabilirler. Zira bayrağı sabitlere (Kova-Aslan, Boğa-Akrep) devrediyorlar. 2020’de yıkılan geleneksel düzenin yeniden yapılanması için yeni buluşlar düzenlemeler ve bilişsel gelişmelere ihtiyaç duyacağız. Bu kök yapının değişimi burç farkı gözetmeksizin herkesi etkileyecek. Sonuçta hangi burcun mensubu olsak da doğum haritamızda 12 burcun da etkisi altındayız. Ama üç yıllık süreçte, bu sarsıcı değişimin merkezlenmesi Kova burcunda olacağı için tabii ki sabit burçlar bu süreci ön plana çıkarak deneyimleyecekler. Sabit dört burcun değişime direnci daha güçlü olduğundan ve Kova’da 800 yılın, düzen yıkan Satürn ile şans, fırsat ve genişlemenin habercisi Jüpiter buluşması yaşanırken, unutmayalım ki bunların üzerinde söz sahibi olan uyanış, değişim ve beklenmeyen olayların kahramanı Boğa’daki Uranüs ile gergin bir etkileşim içine girecekler. Bu durum gelecek yıl boyunca değişken enerjili İkizler-Yay aksı üzerinde olan Güneş ve Ay tutulmalarıyla da tetiklenecek. 2022 yılının başına kadar devam edecek tutulmaların hava ve ateş hattında gerçekleşmesi cesaretli, ani, zihinsel gelişmelere ivme katacak.

BALIK BURCUNU 2021’DE NELER BEKLİYOR? (20 ŞUBAT- 20 MART)

Yükselen Balık ve Balık Burcu olanlar, 2021’de değişen dünya düzeninde sosyal hayattan kaçıp, kendiyle baş başa kalarak daha fazla vakit geçirmeyi tercih edebilir. Bu yalnızlık size sezgisel yönden güç verirken, psişik kabiliyetlerinizi keşfetmenize yardımcı olur. Tüm bu derin farkındalığı kendiniz ve sevdikleriniz faydasına sunmalı, asla depresif bir ruh haline bürünmemelisiniz.

Renkler, rüyalar, farklı inanç sistemleri, yoga, meditasyon tarzı öğretiler yaşamınızda daha aktif rol oynayacaktır. Teşhisi zor sağlık konuları karşısında güçlü olmak adına ruhsal dengenizi korumaya yardım eden kadim öğretilerden faydalanmak size iyi gelir.

Rutin hayatınız içinde bırakmanız gerekenlerle vedalaşmak, bağımlılıkları azaltmak bu yıl sizin için kaçınılmaz olacaktır. Yeteneklerinizi ortaya çıkartmak, tanıtım konularında hızlı değişen iş gündemlerini yönetmek, kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere açık olmak, bu yıl hayat akışınızın parçası olabilir.

Güneş ve Ay tutulmalarının yıl boyu sürecek etkisiyle, iki farklı haneyi yaşama alanı olarak kullanmak, yatırım yapmak, yabancılarla iş birlikleri kurmak, yeni yaşam hedeflerini yurt dışına taşımak sizin için cezbedici bir tablo oluşturabilir.

BURÇLARI 2021’DE NELER BEKLİYOR?Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.