2020’ye damga vuran magazin olayları2020'ye damga vuran magazin olayları

Salgın gölgesinde geride bırakmaya hazırladığımız 2020’nin çoğunda karantina olsa bile magazin gündemi yine renkli geçti. İşte yıla damga vuran magazin gelişmeleri…

Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemelik oldu. Açılan davada Güven ile darp ettiği iddia edilen sevgilisi Bulutsuz arasında uzlaşma sağlanmadı.
Tuzla’da komşusunu darbettiği gerekçesiyle tutuklanan Halil Sezai Paracıkoğlu, 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırıldı. Sezai kısa bir süre hapis yatmasının ardından denetimli serbestlikle tahliye edildi.
Alişan Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası yaptı. Ailesi ve Alişan ölümden döndü.
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın kız bebekleri Lalin dünyaya geldi.
Meghan Markle ve Prens Harry, kraliyet görevlerini bırakarak saraydan ayrıldı ve kendi kazandıklarıyla geçinme kararı aldı.
Eskİ milli futbolcu Emre Aşık’ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık tarafından öldürülmek istendiği iddiasıyla açılan dava Düzce’de görüldü. Emre Aşık mahkeme için adliyeye avukatı ile gelirken, iddianamede Yağmur Aşık’ın, Erdi Sungur’dan eşini öldürmesini istediğini, adam öldürüp öldüremeyeceğini test etmek için de kanlı ete ateş ettirdiği iddiaları yer aldı.
Ahmet Kural, İstanbul’da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası geçirdi.
Amber Heard ve Johnny Depp’in olaylı ayrılığının ardından ikilinin arasındaki şiddet davaları gündeme oturdu. Depp, eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddiasını gündeme taşıyan The Sun’a açtığı iftira davasını kaybetti.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliği magazin dünyasının uzun süre meşgül etti. İkili bir süre sonra ayrılık kararı aldı.
Zayn Malik ile birlikte olan yıldız model Gigi Hadid anne oldu.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.