İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. 2020 Toyota Tacoma, Yeni Farlarla ve Elektrikli Koltuklarla Geliyor

2020 Toyota Tacoma, Yeni Farlarla ve Elektrikli Koltuklarla Geliyor

Toyota’nın esrarengiz modeli Tacoma, şubat ayının başında gerçekleştirilecek Chicago Auto Show’da tanıtılacak.
Toyota, 2020 Tacoma amacıyla özel bir şeyler hazırlıyor. 7 Şubat’ta Chicago Auto Show’da tanıtılacak olan vasıta ile ilgili ne yazık ki elimizde çok çok bir bilgi bulunmuyor. En çok merak edilense Tacoma’yı başka pikaplardan ayıran özelliğinin ne olacağı.
Yayınlanan görselde de aracın yalnızca üst ön kısmı, yarı karanlık bir fotoğrafta yer alıyor. Fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla yeni Tacoma’nın yeni far tasarımları olacak. Yeni farların bilezik şekilli yuvarlak farlar olması bekleniyor. Hem de yeni farlar daha şık ve yalın duruyor.

toyota-tacoma-bir-portal
Aşağıdaki videoya göre 2020 Toyota Tacoma, elektrikli ön koltuğa sahip olacak. Bu özellik şu anda piyasada tespit edilen hiçbir sürümde yok. Videodaki adam koltuğu dört yönde de hareket ettirebiliyor. Muhtemelen ön yolcu koltuğu da bu özelliğe sahip olacak. Videoda kabinin geri kalanı net gözükmese de ön panelin şu anki Tacoma’dan çok da değişik olmadığını söyleyebiliriz. Yine de ekipman panelinde ve bilgilendirme ekranlarında değişiklıklar yapılmış olması mümkün.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen