İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. 2020 Nissan Juke geliyor! İşte motor seçenekleri!

2020 Nissan Juke geliyor! İşte motor seçenekleri!

2020-nissan-juke-motor-secenekleri-bir-portal-min

İlk olarak 2010 yılında fütüristik dizaynı ile otomobil Dünyasına giriş yapan Nissan Juke, dokuz yıldır hiçbir dizayn değişikliği yaşamadan yoluna devam etti. Artık, değişim zamanı geldi. 2020 Nissan Juke görülmemiş dizayn dili ve özellikleri ile yollara çıkmaya hazırlanıyor.

İlgili Yazı

BMW 2025’e Kadar 12 Adet Elektrikli Otomobil Tanıtacak

2020-nissan-juke-motor-secenekleri-2-bir-portal-min

2020 Nissan Juke tasarım detayları!

Mevcut dizaynı ile seveni kadar sevmeyeni de olan Nissan Juke, yeni haliyle daha çok kişinin gönlünü çalmayı hedefliyor. İkinci nesil Nissan Juke şimdiden yollarda yakalandı. Casus fotoğrafları internete sızdırılan otomobilin tamamiyle kamuflajlı olması, dizaynında önemli değişiklikler yapıldığının ilk sinyallerini verdi.

2020 Nissan Juke modelinin ön bölümünde markanın V ızgarasının kullanılacağı düşünülüyor. Ancak, otomobilin karakteristik yuvarlak farları yine kendini gösterecek gibi duruyor. Aracın arka dizaynı ise Nissan Micra’dan izler taşıyor.

2020-nissan-juke-motor-secenekleri-4-bir-portal-min

Yeni nesil Nissan Juke kabinde ise teknolojiye odaklanmış halde. Araç içi teknolojilerini güçlendiren otomobilde bilgi-eğlence sistemi büyük bir dokunmatik ekranda can bulacak. 360 derece kamera, Aktif Park Yardımı, Şerit Tutma Asistanı ve Acil Durum Fren Sistemi otomobilin güvenlik teknolojileri arasında yer alıyor. 2020 Nissan Juke’taki bir diğer dikkat çeken ayrıntı ise kafalıklara uyumlu hale gelen Bose surround sistemi. Bu sayede araç içinde multimedya konforu çok daha üst seviyeye çıkarılacak.

İlgili Yazı

Avrupa’da Yılın Otomobili Belli Oldu!

2020 Nissan Juke motor seçenekleri

Nissan Juke motor seçenekleri arasında iki benzinli bir dizel olmak suretiyle toplamda üç farklı motor opsiyonu bulunuyor. 1.0 litrelik üç silindirli ve 1.6 litrelik turboşarjlı motor benzinli tarafta yer alıyor. Dizel tarafında ise 1.5 litrelik turbo dizel motor görev alıyor. Tüm motorlar, Nissan X-tronic şanzıman ile kombine ediliyor. Ayrıca aracın opsiyonları arasında dört çeker sistem de mevcut.

İkinci nesli Nissan Juke, Renault-Nissan ittifakının CMF-B platformunda yükseliyor. Bu, bilhassa arka yolcular için daha geniş bir diz mesafesi demek.

2020-nissan-juke-motor-secenekleri-3-bir-portal-min

2020 Nissan Juke rakipleri

Nissan Juke, bulunduğu sınıf itibariyle son derece rekabetçi bir konumda yer alıyor. Son yıllarda crossover modellerinin artması, Juke’un yenilenme atılımındaki en önemli faktörlerden biri. Araç sınıfında, Hyundai Kona, Seat Arona, Toyota C-HR, Peugeot 2008, Mazda CX-3, Ford EcoSport ve Citroen C4 Cactus gibi modelerle rekabet ediyor.

İlgili Yazı

Goodyear’ın Uçan Otomobiller İçin Tasarladığı Tekerlek

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Otomobil Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen