1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. 2020 iPhone modelleri hakkında dikkat çekici iddia!

2020 iPhone modelleri hakkında dikkat çekici iddia!

2020-iphone-modelleri-hakkinda-dikkat-cekici-iddia

Apple, birkaç ay sonra 2019 iPhone modellerini duyuracak. Fakat şimdiden ortaya çıkan iddialar, 2019 iPhone modellerinin yanı sıra 2020 iPhone modelleri hakkında dikkat çekici detaylar veriyor. Bu detaylara göre 2020 iPhone 5G^bağlantı özelliğine sahip olacak.

İlgili Yazı

Apple, reklamsız uygulama dönemini başlatıyor!

2020 iPhone modelleri 5G ile gelecek

Analist Ming-Chi Kuo’ya göre, 2020 yılında üç farklı iPhone modeli bizleri karşılayacak. OLED ekrana sahip olacak üç modelden sadece ikisi 5G bağlantı özelliğini sunanacak. 5.4 inç, 6.1 inç ve son olarak 6.7 inç olmak suretiyle üç farklı ekran boyutuyla gelecek iPhone’lardan 6.1 inç ekran boyutuna sahip olan modeli 5G bağlantılara destek vermeyecek. Sadece LTE destekli olacak. 5G bağlantılara destek verecek modellerin ise Qualcomm 5G yongasını kullanacağı ön görülüyor.

Bu boyutlara bakılacak olursa 2020 yılındaki iPhone modellerinin güncel modellerden biraz daha küçültülmüş ekran modellerine sahip olacağını söyleyebiliriz. Ancak en büyük iPhone modelinin yine Max adına sahip olması bekleniyor. Bir de R model adına sahip bir iPhone’un tanıtılması beklentiler arasında yer alıyor. Tabii bu isimler, değişkenlik de gösterebilir.

2020 iPhone modelleri ile ilgili kesin konuşmak için henüz çok erken. Fakat bu bilgilerin doğru çıkma olasılığı da oldukça yüksek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen