İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 154 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

154 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

assassins-creed-ucretsiz-oldu-bir-portal

Fransa’daki Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangın bütün Dünyanın gündemine oturmuş vaziyette. Apple gibi teknoloji devleri 850 yıllık eserin eski haline getirilebilmesi için kolları sıvarken, Ubisoft’ta sessiz kalmayan şirketlerden.

Ubisoft’un en önemli yapımlarından birisi olan Assassin’s Creed: Unity, Paris’te geçiyor ve bu katredal adeta oyunun sembollerinden birisi haline gelmişti. İki gün süren yangın sonrasında restorasyon için oyundan yararlanıcağı iddia edildi.

İlgili Yazı

Sony PlayStation 5 ile Birlikte Göreceğimiz 5 Yeni Oyun Teknolojisi

Assassin’s Creed Unity kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını rahatça söyleyebiliriz. Bu tür tarihi yapılar yaşanabilecek bütün aksiliklere karşı milimetrik hata payları ile ayrıntılı bir biçimde ölçülüyor. Yani katredalin gerçek ölçüleri en ince ayrıntısına kadar bulunuyor.

Hasarın boyutu halen tam anlamıyla bilinmediği için restorasyon konusu ile ilgili bir açıklama yapılamadı. Tahminler ise restorasyonun minimum 5 yıl süreceği yönünde. Steam‘de 154 TL karşılığında satılmaktan olan Assassin’s Creed: Unity, Ubisoft tarafından kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

assassins-creed-ucretsiz-oldu-2-bir-portal-min

Oyuna ücretsiz bir biçimde sahip olabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bir uPlay hesabı oluşturmanız ve bu Link vasıtası ile oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Yoğunluk sebebiyle bazı durumlarda sitenin açılmadığı ya da kullanım dışı olduğuna dair hatalar verebildiğini belirtmek isteriz.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Oyun Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen