12 yaşındaki oyuncu Helena Zengel’den Tom Hanks’e övgü: Duygusallaşmam gereken her sahnede ağladı12 yaşındaki oyuncu Helena Zengel'den Tom Hanks'e övgü: Duygusallaşmam gereken her sahnede ağladı

Tom Hanks’in başrolde yer aldığı yeni filmi News of The World’de 12 yaşındaki rol arkadaşı Helena Zengel, “Onun sahnesi çekilmediğinde bile her sahnede gerçekten ağlıyordu. Bunu benim performansımı artırmak için yapıyordu” dedi.

Tom Hanks’in başrolde yer aldığı yeni filmi News of The World’deki 12 yaşındaki rol arkadaşı Helena Zengel, ünlü aktörün, kendisinin performansını artırmak için büyük çaba sarf ettiğini anlattı.
Macera-dram türündeki filmde Johanna Leonberger’i canlandıran Zengel, Hanks hakkında konuşurken, “Onun sahnesi çekilmediğinde bile her sahnede gerçekten ağlıyordu. O esnada benim yakın çekimim yapılıyordu” dedi.
The Hollywood Reporter’a konuşan Zengel, beş yaşından bu yana oyunculuk yapıyor. Çocuk yıldız, 64 yaşındaki Oscar’lı aktör Hanks için “Duygusallaşmam gereken her sahnede ağladı” diye konuştu.
Almanya doğumlu çocuk yıldız ayrıca, “Kendinizi filmde görmediğiniz halde partneriniz için bunu tekrar tekrar yapmak gerçekten harikaydı” dedi.
Filmde, Hanks’in canlandırdığı Jefferson karakteri, Leonberger’i teyzesine ve amcasına götürürken ikili, yolda ciddi tehlikelerle karşı karşıya kalıyorlar.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.