1 saatlik özel izinle dünyaevine girdiler1 saatlik özel izinle dünyaevine girdiler

Artvin’de corona virüs yasakları nedeniyle düğün yapamayan çift, 1 saatlik özel izin alarak dünyaevine girdi. Gelin Fatma Özçelik, hayalini kurduğu gelinliği 1 saatlik de olsa giymenin mutluluğunu yaşadı.

Artvin’de evlenme kararı alan Fatma Özçelik ve Ali Erdem çifti, corona virüs tedbirleri çerçevesinde düğün yapamayınca yetkililerden 1 saat izin alarak dünyaevine girdi.
1 saatlik olsa bile gelinlik giymek isteyen Fatma Özçelik, hayali kurduğu gelinliğini giymenin mutluluğunu yaşadı.
Artan vakalar nedeniyle corona virüs tedbirleri kapsamında düğün ve nikah törenleri yasaklanınca Fatma Özçelik ve Ali Erdem çifti, planladıkları düğün törenin yapamadı.
Baba ocağından gelinliğiyle çıkmak isteyen Fatma Özçelik, damat tarafının İl Emniyet Müdürlüğü’nden 1 saatlik özel izin almasıyla düğün merasimini gerçekleştirdi.
Sayılı davetliler eşliğinde, sosyal mesafe ve maske kuralına uygun bir şekilde gerçekleşen düğünde, bölgeye özgü örf ve adetler eşliğinde gelin baba ocağından gelinliğiyle çıkarıldı.
Hayalini kurduğu gelinliği 1 saatliğine olsa bile giymenin mutluluğunu yaşayan Fatma Özçelik, “Normal düğün olsaydı çok daha kalabalık olurdu. Malum bu süreçten dolayı birçok insanı davet edemedik. Çok yakın olan akrabalarımız eşliğinde pandemi kurallarına uyarak sade bir düğün yaptık. Umarım bir an önce bu salgından kurtuluruz” ifadelerini kullandı.
Öte yandan çiftin düğünleri kışa denk gelince, gelin ve damadın dış mekan fotoğraf çekimleri kar eşliğinde yapıldı. Çift doğal güzelliğiyle ünlü Borçka Karagöl’ün karla kaplı muhteşem doğası eşlinde bu mutlu günlerini ölümsüzleştirdi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.